Цукровий буряк: захист від хвороб та стимуляція рослин

10.07.2022

На зміну посушливій та спекотній погоді прийшло зниження температури та опади, які сприяють швидкому розвитку церкоспорозу на посівах цукрового буряку. І хоча рослини здатні швидко відновити свій листковий апарат, не потрібно забувати що ціною стане недобір цукру з одиниці площі до 60–80 %.

На сьогодні цукровий буряк вже на багатьох полях зімкнув рядки й розпочав формувати коренеплід. Тепер метою є зберегти листкову поверхню від розвитку хвороб, щоб наростання кореня відбувалось у повному обсязі.

Проведення фунгіцидного захисту варто поєднати із підживленням та стимуляцією рослин для досягнення кращого ефекту від обробки. Для цього ми пропонуємо два продукти європейського виробництва, які сумісні із засобами захисту рослин:

Fertigum Бор
Внесення 1 л/га у поєднанні з ЗЗР та іншими мікроелементами
Дія: покращення транспорту і накопичення цукрів, профілактика дуплистості коренів і гнилі сердечка, інтенсифікація фотосинтезу.

Fertigum Екстра
Внесення 0,4 л/га у поєднанні з ЗЗР та іншими мікро- та макроелементами
Дія: стимуляція росту кореня та збільшення його здатності поглинати поживні речовини й воду з ґрунту, підвищення посухостійкості.

Більш детально ознайомитись із іншими продуктами лінійки Fertigum можна у розділі “Продукти для рослинництва” за посиланням нижче.